Film Nasıl İndirilir?

Film Nasıl İndirilir?

Sitemiz tüm filmlerini şimdilik “Turbobit” ve “Hitfile” dosya barındırıcılarında saklamaktadır. Sitemizden film indirmek için Turbobit veya Hitfile hakkında bilmeniz gerekenler;

1- Turbobit ve Hitfile sitelerinden “ücretsiz” film indirmek mümkün. Yalnız indirme hızı yavaş, aynı anda sadece bir film indirebilirsiniz ve indirme aşamasında reklamları beklemek zorunlu.

2- Diyelim ki ücretsiz değilde Premium yani ücretli indireceksiniz. İşte bu tam olarak size tavsiye edeceğimiz bir seçenek. Çünkü bu şekilde filmleri hem çok hızlı hemde sayısızca indirebilirsiniz. Kota yok, hız sınırı kısıtlaması yok ve reklamları beklemek yok. Tek tıkla indir. Haftalık, aylık, 6 aylık ve yıllık premium üye olabilirsiniz. Ödeme seçenekleri boldur.

Turbobit ‘ten Film Nasıl İndirilir?

(Normal İndirme – Ücretsiz İndirme) “Resimli Anlatım”

Aşağıda vermiş olduğumuz resimler de adım adım ücretsiz film indirme nasıl yapılır göstermişiz. Ama yinede zorlanan ziyaretçilerimiz olursa lütfen bize mesaj atsın.

turbobit-ucretsiz-film-indirme-resimli-anlatim-1 turbobit-ucretsiz-film-indirme-resimli-anlatim-2 turbobit-ucretsiz-film-indirme-resimli-anlatim-3 turbobit-ucretsiz-film-indirme-resimli-anlatim-4 turbobit-ucretsiz-film-indirme-resimli-anlatim-5 turbobit-ucretsiz-film-indirme-resimli-anlatim-6